New items
Pocztówki
Moje małe strachy : księga odwagi
Domki
Nazajutrz cię odnajdę
Strach, który powraca
 
The library cooperates with portal of library e-services »w.bibliotece.pl« - we invite you to visit library profile, to benefit with additional possibilities.
News
Czytamy w.bibliotece.pl

W nawiązaniu do postu z początku czerwca na temat przystąpienia naszej biblioteki do portalu w.bibliotece.pl uzupełniamy wiadomości. 10 czerwca biblioteka otrzymała w darze od portalu duuużą paczkę z materiałami promocyjnymi oraz 50 kodów dostępu do portalu dla naszych czytelników. Kod ma wartość 20 zł. i jest ważny przez rok od daty zalogowania.
Wszystkich naszych czytelników zainteresowanych DARMOWYM dostępem do portalu zapraszamy od poniedziałku 1 lipca do Gminnej Biblioteki Publicznej w Porąbce Uszewskiej oraz naszych filii w Dębnie, Łysej Górze, Maszkienicach i Sufczynie. !

GBP w Porąbce Uszewskiej

Portal w.bibliotece.pl
Dzisiaj w: GBP w Porąbce Uszewskiej wraz z filiami
Zapraszamy do skorzystania z nowej usługi w wirtualnym świecie.Portal w.bibliotece.pl umożliwi jednoczesne przeszukiwanie zbiorów wszystkich bibliotek prezentowanych w serwisie , ocenianie, recenzowanie i rekomendowanie interesujących książek oraz dyskusję w grupach tematycznych z czytelnikami o podobnych zainteresowaniach. Czytelnicy kochający świat literatury i chcący pogłębić wiedzę o zbiorach w bibliotekach mogą również dzielić się opiniami, sugestiami, uwagami na temat przeczytanych książek.
Zdjęcie
Nie lubię ·